כבה נגישות

הכנר הוירטואוז מקסים שרייבר - כנר לאירועים

מקסים שרייבר הינו כנר וירטואוז מוכשר ואקספרסיבי. מקסים התחיל לנגן בכינור בגיל 4. הוא בוגר בית ספר לאומנויות על שם תלמה ילין ואקדמית מוסיקה על שם רובין באוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיו הצטיין מקסים ועל הישגיו הבולטים זכה לקבל מספר מלגות ביניהן המלגה היוקרתית מטעם קרן שרת.

מקסים שרייבר משתף פעולה עם אומנים מובילים בארץ ובחו"ל: להקת מג'יקל מיסטרי טור, להקת רוק בינלאומית “B-2”, הרכב סווינג דה ג'יטאן, זמר עפר לוי, פרפורמר מוטי גלעדי, זמרת דפנה ארמוני, זמרת יידיש מובילה וירה לוזינסקי, זמר אלון ז'אן ואומנים נוספים. מקסים מקליט פארטים של כינור וויולה לפסקולים של סרטים רוסיים, אשר זכו לפרסים רבים בתחום המוסיקה בעולם.

כמו כן, מקסים השתתף בקליף תדמיתי לאירוויזיון שהתקיים בארץ ב- 1999.


הכינור יכול להשתלב לאורך כל האירוע:

  • בקבלת פנים עם רפרטואר המשלב מוסיקה עדכנית ועכשווית ומגוון סגנונות בניחוחות של ג'אז, פופ, מחזות זמר, שאנסון צרפתי, לטיני, ישראלי ועוד  ליצירת אווירה אלגנטית ונכונה
  •  במעמד החופה או כליווי מוסיקלי רומנטי בזמן ריקוד הסלואו

  • בפריצות לייב און די ג'יי (Live on DJ) עם כינור חשמלי סוחף ברחבת הריקודים על מוסיקת דאנס, טראס, פופ, מזרחי, אלקטרוני ועוד. תוספת מקפיצה, קצבית ושמחה ברחבת הריקודים שמעיפה את האורחים. 


חייג עכשיו!  050-9930100

קטעי וידאו נבחרים

לקוחות ממליצים

“מקסים שרייבר הופיע באירוע סוף שנה של עמותת "מאמנים לחיים" בפני בני נוער ומבוגרים והלהיב את המשתתפים. הנגינה הווירטואוזית שלו יצרה דרישה וטעם של עוד. מקסים ידע להתאים ולבחור את המוסיקה שהתאימה גם לקהל מגוון ולא אחיד. ראינו שיש על מי לסמוך!

היה מקסים כשמו. תודה מקסים שרייבר!! ”

 

איילה בייטנר
יו"ר עמותת "מאמנים לחיים"

לוגו של חברת פזגז
לוגו של אוניברסיטת תל אביב
לוגו של תאטרון נשר
לוגו של מדיטק
לוגו של חברת מוטורולה
לוגו של מאמנים לחיים
לוגו של חברת אגד
לוגו של חברת גד