כבה נגישות

אודות

מקסים שרייבר שירותי מוסיקה אינסטרומנטלית הינה בהנהלתו של הכנר הוירטואוז מקסים שרייבר הפועל בסצנת המוסיקה בארץ ובעולם למעלה מ-16 שנים. החברה מייצגת מגוון רחב של נגנים והרכבים מוסיקליים לחתונות ולאירועים מהמובילים ומהאיכותיים בארץ.

 

הקונספט שלנו הוא יצירת הסאונד והדינמיקה הנכונים לאירוע שלך! בבחירת הנגן או ההרכב המוסיקלי, הרפרטואר, העיבודים והביצוע אנחנו משיגים את האיזון המושלם שבין מיוחד למוכר, בין סולידי לקצבי, בין ממלכתי לקליל. אנו נדאג למצוא את המקום הנכון של המוסיקה שתלווה את האירוע שלך מבלי להשתלט ואת הניואנסים הקטנים שעושים את ההבדל. ניסיון רב באירועים שונים מאפשר לנו להיות קשובים לטעמם המוזיקלי של האורחים שלך ולהתאים ולשנות את הרפרטואר תוך כדי נגינה ליצירת אוירה מוזיקלית נכונה ומושלמת שתפורה במיוחד לאירוע האישי שלך!

ברפרטואר העשיר שלנו אנו משלבים מוסיקה עכשווית פופולארית, קלאסית, דאנס, מחזות זמר, נעימות מסרטים, סלואו, ג'אז, כליזמר, בוסה-נובה, מוזיקה בלקנית, מוסיקת רוק ופופ קצבית, מוסיקה אירית, שירים ישראלים עכשוויים, מוסיקה ים תיכונית ושירים לועזיים אהובים מכל הזמנים.


למה כדאי לבחור במקסים שרייבר שירותי מוסיקה אינסטרומנטלית לאירועים והקלטות: כינור, סקסופון, נבל, צ'לו +?

 

התשובה פשוטה: כי מוסיקה מזמינים אצל מוסיקאי!


חייג עכשיו!  050-9930100

 

כנר חשמלי כנר לאפרט פארטי כינור חשמלי חתונה מקסים שרייבר כנר

קטעי וידאו נבחרים

לקוחות ממליצים

“מקסים שרייבר הופיע באירוע סוף שנה של עמותת "מאמנים לחיים" בפני בני נוער ומבוגרים והלהיב את המשתתפים. הנגינה הווירטואוזית שלו יצרה דרישה וטעם של עוד. מקסים ידע להתאים ולבחור את המוסיקה שהתאימה גם לקהל מגוון ולא אחיד. ראינו שיש על מי לסמוך!

היה מקסים כשמו. תודה מקסים שרייבר!! ”

 

איילה בייטנר
יו"ר עמותת "מאמנים לחיים"

לוגו של חברת פזגז
לוגו של אוניברסיטת תל אביב
לוגו של תאטרון נשר
לוגו של מדיטק
לוגו של חברת מוטורולה
לוגו של מאמנים לחיים
לוגו של חברת אגד
לוגו של חברת גד